Daikin Altherma
Soojuspumpade suur samm tulevikku

Tipptasemel jõudlus  – Daikin Altherma 3 on varustatud meie poolt välja töötatud tehnoloogiaga Bluevolution, mis kasutab optimaalselt uuenduslikku kompressoritehnoloogiat ja külmaainet R32.  Teie energiaarve püsib väiksena tänu meie soojuspumba tipptasemel efektiivsusele, mis on märgistatud kõrgeima energiaklassiga, kuni A+++*.  Lisaks sellele on Daikin Altherma 3-le antud European HP Keymarki sertifikaat.

Daikin1

Keskkonnasõbralik

Soojuspump Daikin Altherma 3 kasutab täielikult ära välisõhu kui taastuva energiaallika. See on esimene õhk-vesi soojuspump, mis töötab uue külmaainega R-32*.

See soojendab teie maja ja varustab teie peret sooja veega, vähendades samal ajal maksimaalselt CO2-emissiooni!

* R-32 on madalaima globaalse soojenemise potentsiaaliga (GWP) külmaaine, ainult 32% võrreldes varasemate külmaainetega.

Mugav juhtimine

Valige värv: valge või hõbehall!

Uue kasutajaliidese kasutamine on intuitiivne. Pärast seadistamist annab „Daikini silm“ märku Daikin Altherma 3 kütte- ja soojaveesüsteemi töö kohta ja kinnitab, et mugavus vastab teie vajadustele!

Loomulikult on käeulatuses ka igapäevane juhtimine veebirakenduse kaudu!

RAKENDUS

Nautige maksimaalset meelerahu, registreerides end meie veebiportaalis „Stand By Me“ ja hoidke silm peal seadme hoolduskaval või küsige garantii pikendamist.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart