ÕHK-VESI-SOOJUSPUMP HYDROLUTION

Mitsubishi HYDROLUTION soojuspump on täielik kaasaegne süsteem ruumide kütmiseks ja jahutamiseks ning sooja tarbevee tootmiseks.

Energiasääst

Optimaalsed aastased ekspluatatsioonikulud tänu muunduripõhisele kompressorile.
Kompressori kiirust reguleeritakse vastavalt nõudlusele, mille tulemusena on küttetootmise suurim COP-tase 4,09 ~ 5,32 * ja see vastab 1. energiaklassile.

* Tingimus tehnilisel lehel

Kõrge efektiivsus

Kompressor on konstrueeritud efektiivseks isegi madalal ümbritseval temperatuuril (kuni -20 ° C), et taluda kõige raskemaid talve temperatuure.

Integreeritud disaini

Kompaktne suurus on saavutatud hüdraulilise vee soojaveepaagi integreerimisel koos siseruumides asuvate veesoojusvahetitega (ainult HMK60 ja HMK100 mudelid).
Elektri- ja torustik on lihtsam tänu integreeritud konstruktsioonile.

65 ° C kuum vesi

Maksimaalne tootmistemperatuur on 65 ° C, kõrgemate temeratuuride ja suure soojavee nõudluse rahuldamiseks, kasutab pump kuuma veega tootmiseks elektriküttekehasid. Soojuspump suudab toota  58 ° C soojavett,  ilma et lisaküttekehad rakenduks. Sellised tulemused suudab ta saavutada isegi ümbritseva õhu temperatuuri vahemikus -20-43 ° C.

Õhk-vesi-soojuspumba soetamisel KÜSIGE ISEENDALT

Kas õhk-vesi-soojuspump on mulle sobiv? Millised on tingimused ja võimalused? Arvestage, et õhk-vesi-soojuspump on mõeldud vesiküttesüsteemide kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks.

OTSIGE INFORMATSIOONI
Ostke alati tunnustatud kaubamärki või sellist, millel on hea klientide tagasiside. Uurige kogu saadaolevat informatsiooni. Kindlasti tutvuge erapooletute testandmetega.

VALIGE ÕIGE VÕIMSUSEGA SOOJUSPUMP
On oluline valida soojuspumba võimsus vastavalt maja küttevajadusele. Olge kindlad, et soojuspump sobib oma tehniliste tööomaduste poolest Eesti kliimasse. Tähelepanu tuleb pöörata, kuidas on lahendatud seadme sulatusprotsess ja ka sulatusvee ärajuhtimine.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart