Järelmaks

Lugupeetud kliendid,

Meil on rõõm teatada, et pakume ka paindlikke maksevõimalusi, sealhulgas järelmaksu. Oleme sõlminud koostööleppe Liisi ja Esto finantseerimisega, võimaldades meie klientidel nautida ostude tegemisel veelgi suuremat mugavust.

See uuendus annab teile võimaluse osta meie tooteid ja teenuseid väiksemate igakuiste maksetega, kohandudes paremini teie rahaliste võimalustega. Holm Pank ja Esto on usaldusväärsed finantseerimisasutused, mis tagavad lihtsa taotlusprotsessi ja kiire otsustamise.

Oleme pühendunud teie mugavusele ja soovime luua teie jaoks parimaid ostukogemusi. Kui teil on küsimusi või vajate lisateavet, ärge kartke meiega ühendust võtta.

Täname teid usalduse eest meie ettevõtte vastu!

Parimate soovidega, Heating Ways'i meeskond.

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress kuni 14.90%

  • Lepingutasu 0€

  • Periood kuni 5 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotlaeda kõik 18-70-aastaseda Eesti Vabariigi kodanikud. 

ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 11.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 32.73%, kuumakse suurus 44.12 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1058.88 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

www.esto.ee